Logo

Medarbejdere

Mark & Storm Grafisk tæller et stærkt team af medarbejdere, som alle har stor erfaring

inden for den grafiske branche. Et team sammensat så varieret og alsidigt som muligt

– vi lægger vægt på medarbejdere med forskellige kompetencer.

Det skaber kreativitet og dynamik, som i sidste ende kommer dig til gode.

 

Den tætte dialog og relation med kunderne er et af vores stærke kendetegn.

Hos os får du en direkte kontaktperson, som gør kommunikationen enkel og tryg. 

 

Ligesom tryksager fra os ikke er til at overse, tør vi godt love, at har du én gang mødt os,

forsvinder vi ikke i glemslen.

 

Seneste nyheder

Kontakt medarbejderne i Ringe afd.

Administration/salg
Stefan Mark Pedersen Stefan Mark Pedersen
Indehaver, grafiker
stefan@mark-storm.dk
Jan Lindorf Jan Lindorf
Konsulent
jl@mark-storm.dk
Jens Jørgen Fjord Ørskov Jens Jørgen Fjord Ørskov
Projektleder
jjf@mark-storm.dk
Merete Møller Hansen Merete Møller Hansen
Administration
merete@mark-storm.dk
DTP
Henrik Bøttcher Henrik Bøttcher
Produktionschef - DTP
henrikb@mark-storm.dk
Birgit V. Johansen Birgit V. Johansen
DTP
birgit@mark-storm.dk
Troels Rønbøl Troels Rønbøl
Grafiker
tr@mark-storm.dk
Pia Hedemann Lorenzen Pia Hedemann Lorenzen
Grafiker
pl@mark-storm.dk
Tryk
Preben Johansen Preben Johansen
Produktionschef - Trykkeri
preben@mark-storm.dk

Kontakt medarbejderne i Ærø afd.

Administration/salg
Anja Storm
Salg/DTP
info@aeroeugeavis.dk
Marna Pedersen
Korrektur
info@aeroeugeavis.dk
DTP
Anja Storm
Salg/DTP
info@aeroeugeavis.dk
Troels Mark Pedersen
DTP
troels@mark-storm.dk